Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
44 %
2.6kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
34 °
Pre
32 °
E hënë, 2 Gusht, 2021

Pas Macron e pëson një tjetër politikan francez, i hedhin miell në fytyrë (Video)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas Macron kësaj here një tjetër politikat francez e ka pësuar nga “mllefi” i qytetarëve.

Jean-Luc Melenchon, kandidat në zgjedhjet presidenciale, këtë të dielë ka përjetuar një moment të sikletshëm ku gjatë protestave të organizuara në Paris, një qytetar e ka gjuajtur me miell.

Teksa ai ishte duke folur para gazetarëve lidhur me marshimin për liri, një burrë iu afrua dhe i hodhi miell në fytyrë.

Sipas mediave vendase deri më tani askush nuk është arrestuar në lidhje me këtë incident, ndërsa Melenchon ka bërë thirrje që sulmet e tilla duhet të marrin fund.

Kujtojmë se disa ditë më parë presidenti francez, Emmanuel Macron, u godit me shuplakë nga një djalë i ri i cili u dënua me tre vjet burgim dhe 45,000 euro.

Më shumë

spot_img
spot_img