Tirana
broken clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
5.7kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
8 °
Sht
8 °
Die
8 °
Hën
8 °
E enjte, 9 Dhjetor, 2021
spot_img

Pas lirimit nga burgu, Fjolla Morina bën ndërhyrjen estetike në fytyrë (FOTO)

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Fjolla Morina është duke e shijuar lirinë që pas daljes nga paraburgimi pak ditë më parë. Këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale, duke postuar foto dhe video të ndryshme nga përditshmëria.

Së fundmi, këngëtarja publikoi në InstaStory disa imazhe, ku shihej teksa i nënstrohej disa ndërhyrjeve estetike.

Pak ditë më parë mediet aluduan se Fjolla Morina dhe Fisnik Syla i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, pasi dyshja nuk e ndjek më njëri-tjetrin në rrjertet sociale. Por mbetet për t’u parë pasi ky lajm nuk është konfirmuar ende nga dyshja.

244186461 285689480056889 6912806105325899687 n
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img