Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
42 %
4.1kmh
20 %
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
32 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Pas ligjit në Amerikë, Bleona Qereti mbështet fort martesat gay

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

dd45d6b6b1c82dc9e3cd77e9a15b43d8

Pas vendimit të Gjykatës supreme Amerikane për legalizimin e martesave gay në të gjitha shtetet ka reaguar edhe këngëtarja shqiptare Bleona Qereti.

“Dashuria është e përhershme dhe në të gjitha format. Jeta është shumë e shkurtër”, shkruan Bleona teksa bën edhe këtë postim pro martesave homoseksuale. Këngëtarja ka dalë kështu hapur me mbështetjen e saj për këtë komunitet i cili po pranohet gjithnjë e më shumë edhe nga shoqëria shqiptare.

Lexo edhe: Gjykata Supreme legalizon martesat brenda të njëjtit seks në të gjithë Amerikën

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img