Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
56 %
4.6kmh
0 %
Hën
22 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

Pas Lasgushit dhe Migjenit, edhe Naimi zbret pasagjerët e parë në aeroportin “Nënë Tereza”

spot_img

Lajme të ngjashëm

Avioni i qaujtur “Naimi” i flotës shqiptare të kompanisë “Air Albania” ka zbritur pasgjerët e parë në aeroportin “Nënë Tereza”.

Lajmin e bën të ditur kryeministri Edi Rama, i cili publikon fotot e mbërritjes së pasagjerëve me avionin “Naimi”.

“Naimi zbret pasagjerët e pare”, shkruan Rama, teksa kujtojmë se ky avion iu shtua flotës së “Air Albania” vetëm disa ditë më parë.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img