Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
5.1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Pas largimeve të shumta, kundërpërgjigjet LSI: Na u bashkua Kujtimi, ish-drejtues i PS-së në Njësinë 8

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b2ac8e002e0821a46766e2a9f83b9b32

Të shumtë kanë qenë ish-zyrtarët e LSI-së që i janë bashkuar Partisë Socialiste në javët e fundit, ku figurat më kryesore janë ish-ministrat Nasip Naço dhe Lefter Koka, si dhe deputetja Ediola Braha.

Por ditën e sotme është kundërpërgjigjur edhe LSI, që me anë të nënkryetarit të LRI-së Klevi Pojana ka njoftuar se me këtë forcë politike është bashkuar avokat Kujtimi.

Avokati ka qenë drejtues i Partisë Socialiste në njësinë numër 8, por tashmë do të rreshtohet krah LSI-së për zgjedhjet e 25 prillit.

“Kënaqësi që avokat Kujtimi, ish drejtuesi i Partisë  Socialiste, asaj të socialistëve të vërtetë në njësinë 8, të jetë krah nesh në betejën e madhe për ta rikthyer sërish Shqipërinë në binarët e një shteti të drejtë e social, ku sundimi i ligjit dhe mirëqenia sociale nuk janë vetëm propagandë por REALITET”, shkruan Pojana.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img