Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
53 %
2.6kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
32 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Pas kthimit në SHBA, Rudina Hajdari rregullon marrëdhënien me bashkëshortin (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas humbjes së zgjedhjeve të 25 prillit, deputetja Rudina Hajdari u nis drejt Amerikës. Ditën e djeshme në Kuvend, ku u shkarkua presidenti Ilir Meta, Hajdari nuk ishte e pranishme.

Si duket ajo ka vendosur që pasi nuk fitoi mandatin ë zgjedhjet e 25 prillit, t’i përkushtrohet më shumë familjes së saj dhe të qëndroj larg politikës.

Së fundmi deputetja ka postuar një foto, ku shihet vajza e saj dhe bashkëshorti, të dy të buzëqeshur. Ndërsa në një foto tjetër ajo shihet me disa miq dhe në shoqërinë e bashkëshortit.

Kujtojmë që pak kohë më parë në një intervistë ajo tha se po kalonte kohë të vështira me bashkëshortin, si duket për shkak të largësisë.

“Ne kemi shumë vite bashkë, kemi një vajzë..kemi kaluar uljet dhe ngritjet tona, unë u largova nga SHBA-ja dhe jam këtu për arsyet që dihen dhe në fakt tani po kalojmë një moment shumë të vështirë, por ai është një baba i shkëlqyer. Unë e di që më mbështet dhe do të vazhdojë të më mbështesë gjithmonë në këtë që bëj,” tha Hajdari aso kohe.

Por duket se tani që u kthye në SHBA, lidhja mes tyre vazhdon të jetë e fortë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img