Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1kmh
0 %
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
Mër
40 °
E shtunë, 31 Korrik, 2021

Pas “kasetës së sek*it”, Roza Lati “plas” bombën e radhës, komplet nudo uron ditëlindjen e saj (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ashtu si dhe kishte lajmëruar Roza Lati ditën e sotme solli “bombat” e radhës. Pas “kasetës së seksit”, Roza ka ndezur përsëri rrjetin me fotot toples.

Me rastin e 33-vjetorit të ditëlindjes së saj, Roza ka shpërndarë setin e ri fotografik dhe na lejoni të themi që duket “mahnitëse”.

Përveç bizhuterive luksoze në foto Roza nuk i ka kursyer vetes as disa fjalë mjaft të bukura për këtë ditë të veçantë.

 “13 Qershor. Rilindje. Prap 23. Normal. E bekuar. Mbushur me dashni. Pozitive. Shumë punë prapë përpara. E dashur. Pak mistrece. Paaaak kjo e fundit. Ama Shpirt pastër. Duar-pastër. Dhe gjithmonë GATI. Faleminderit o Roz që s’më le kurrë në baltë. Kurrë.”, shkruan Roza.

Më shumë

spot_img
spot_img