Tirana
few clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
28 %
9.3kmh
20 %
Mar
10 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
14 °
E martë, 28 Mars, 2023

Pas kaq shumë vitesh, rikthehet Mira Konçi dhe publikon këngën e saj më të re “Era”

Lajme të ngjashëm

Pas shumë vitesh mungesë në tregun muzikor, këngëtarja Mira Konçi ka publikuar këngën e saj më të re.

Në një bashkëpunim me kitaristin, Faton Mucula, ata kanë sjellë një verios të veçantë të këngës së gripit “Gjurmët”, “Era”.

“Më në fund është këtu. Kaq e lumtur qe po ndaj me ju kete emocion”, shkruan Mira Konçi në rrjetet sociale.

Ky projekt i ri muzikor i këngëtares ka ardhur pas “thashethemeve” që po qarkullojnë lart e poshtë se ajo dhe kompozitori, Shpëtim Saraçi, i kanë dhënë fund martesës së tyre.

Më shumë