Hapësire reklamuese

Politikë

Pas kaosit në Parlament, Gazment Bardhi mbledh Grupin Parlamentar

Shkruar nga Newsbomb
Pas kaosit në Parlament, Gazment Bardhi mbledh Grupin Parlamentar

Pas kaosit të krijuar në Kuvend, kreu i grupit parlamentar të Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ka njoftuar mbledhje urgjente të grupit.

Mbledhja pritet të zhvillohet në orën 12:00 ne sallën e grupit parlamentar në Kryesinë e Kuvendit.

Ndërkohë, më herët Berisha dhe deputetët që e mbështesin deklaruan se nuk kanë ndërmend të tërhiqen nëse nuk u kthehen të drejtat kushtetuse të mohuara.

Ata ende nuk kanë deklaruar rrugën që do të ndjekin, teksa nuk u përjashtua as mundësia e një greve.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese