Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
41 %
2.6kmh
0 %
Sht
26 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Pas humbjes së madhe, këngëtari i njohur shqiptar kthehet në rrjetet sociale dhe prek me mesazhin e tij: Nuk do të harroj kurrë…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Disa muaj më parë këngëtari, Trim Jetullahu humbi njeriun e tij më të shtrenjtë, të atin. 

Nazmi Jetullahu ndërroi jetë në mes të muajit mars dhe këtë lajm e bëri të ditur vetë këngëtari përmes një postimi në Instagram.

Krah të atit, Trimi dha lajmin e hidhur dhe më pas vendosi që të shkëputej nga rrejtet sociale dhe muzika.

Mirëpo, teksa kanë kaluar 3 muaj nga kjo humbje e madhe, ai ka vendosur që të rikthehet sërish.

Kwngwtari ka publikuar një “InstaStory” në të cilën ka shkruar: Po, u riktheva. Por nuk do të harroj kurrë. Gjithçka e bëj për ty.

196232552 315368946753675 8749049398510997968 n

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img