Tirana
scattered clouds
17 ° C
17 °
17 °
72 %
2.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
21 °
E enjte, 6 Maj, 2021
spot_img

Pas humbjes së 25 prillit, Grida Duma më e fortë: Demokratët nuk dorëzohen

spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputetja, Grida Duma ka falenderuar dhe ka shprehur mirënjohje të thellë për të gjithë ata që kanë votuar Partinë Demokratike në zgjehdjet e 25 prillit dhe besuan te ndryshimi që kjo forcë politike do të sillte.

Gjithashtu Duama falenderoi të gjithë ata që “nuk përkulen edhe në momente të tilla”, duke shtuar se demokratët nuk dorëzohen.

“Kontributet e demokratëve, shqiptarëve që na besuan e votuan, kanê sot mirënjohjen më të madhe e të thellë!

Në Golem, Synej e Luz, zhvilluam biseda të qarta për meritën e qëndrimet e vyera së pari të demokratëve.

Falenderime për gjithë që nuk u përkulën dhe vijojnë në momente të tilla të mos përkulen!

Demokratët nuk dorëzohen!”, shkruan Duma në postimin e saj në Facebook.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img