Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Pas grushtave me Zekën, Gjykata jep vendimin për deputetin Krasniqi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjykata Themelore në Prishtinë ka liruar deputetin Frashër Krasniqi, i cili goditi me grushta Milaim Zekën, gjatë një debati televiziv live. Sakaq, gjykata i ka kërkuar deputetit të Vetvendosjes të mos i afrohet Zekës.

Në Kuvend Krasniqi nuk duhet ti afrohet më shumë se 5 metra deputetit Zeka, ndërsa jashtë Kuvendit duhet të rrinë në distancë 100 m.

Megjithatë, të dy deputetët vazhdojnë të jenë ende nën hetim për incidentin e ndodhur të premten gjatë një emisioni televiziv. Krasniqi dhe Zeka u përplasën duke goditur me grushta njëri-tjetrin, në studion e Klan Kosova.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img