Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
36 %
2.6kmh
0 %
Hën
34 °
Mar
39 °
Mër
42 °
Enj
41 °
Pre
41 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

Pas gjyqit me të atin këngëtarja “çmend” rrjetin, publikon foto komplet nudo përballë pasqyrës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjatë ditëve të fundit këngëtarja, Briteny Spears ka qenë në qendër të mediave pas procesit gjyqësor me babain e saj.

Ajo e akuzoit të atin për kontrollin e vazhdueshëm të jetës së saj, madje Britney rrëfeu se nuk mund të bënte fëmiljë për shkak të një pajisjeje të instalaur në trupin e saj.

E teksa të gjithë menduam që historia e Britneyt mbaroi ajo sërish ka ditur si të tërheqë vëmendje. Kësaj here këngëtarja është shfaqur nudo përballë pasqyrës.

Britney ka nxjerrë fundshpinën dhe kshu nxiti  kureshtjen e të gjithë ndjekësve të saj të cilët nuk kanë nguruar ta përgëzojnë për pozitivittin dhe fuqinë që ka edhe pse në këto kohë të vështira që po kalon.

Screenshot 9 7

Më shumë

spot_img
spot_img