Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
57 %
3.1kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
7 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

Pas fotove seksi, mbulohet Georgina Rodriguez, partnerja e CR7 frymëzohet nga Nënë Tereza

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Partnerja e Cristiano Ronaldos,Georgina Rodriguez është një ndër femrat më seksi dhe një nga ato të cilat vjedhin vëmendjen e të gjithëve. Georginën e shohim mjaft aktive në rrjetet sociale dhe shpesh herë poston foto të ndryshme nga ato familjaret deri te fotot më hot me bikini.

Së fundmi, me imazhet e reja ajo i ka suprizuar të gjithë. Georgina është frymëzuar nga misionarja e njohur me origjinë shqiptare, Nënë Tereza dhe ka sjellë një foto e cila është komentuar dhe pëlqyer shumë nga ndjekësit e saj.

E veshur me një fustan të bardhë dhe një vello të hedhur në flokë dhe grim të thjeshtë, bukuroshja ka pozuar për francezen “L’Officiel”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img