Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
3.6kmh
75 %
Hën
21 °
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
19 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

Pas fitores në ‘Festivalin e RTSH-së’, bekimet në jetën e Jonida Maliqit nuk kanë të ndalur (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

ac110faafaea229738c439433d3a588e

Bekimet në jetën e këngëtares Jonida Maliqi ditëve të fundit duken se po shtohen pafund.

Ajo jo vetëm që fitoi edicionin e 57-të të ‘Festivalit të RTSH-së’, por automatikisht morri të drejtën për të përfaqësuar shtetin tonë në Eurosong, i cili do të zhvillohet në Izrael.

Sot, gjithashtu është një ditë e shënuar për këngëtaren. Djali i saj, Dan ka ditëlindjen. Dani mbush plot 7 vite dhe mesa duket Jonida është një mami  shumë e lumtur.

Ajo me të gjithë ndjekësit në Instagram ka ndarë një video.

‘Thesari i zemrës sime bën 7 vjeç sot’, shkruan Jonida.

jonida.jpg

s2_1545657973-1535341.jpg

s3_1545657973-182163.jpg

s1_1545657973-1276026.jpg

Më shumë

spot_img