Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
52 %
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
13 °
E martë, 29 Nëntor, 2022

Pas fitores me Lihteshtejnin, ja çfarë janë duke bërë futbollistët e kombëtares (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Fitorja e sotme e kombetares kuq e zi përballë Lihteshtejnit edhe pse një kundërshtar modest, ka sjellë gëzim tek futbollistët duke shërbyer si një motivues mjaft i mirë përballë një ndeshje të rëndësishme siç është ajo me Maqedoninë.

Duke patur parasysh ndeshjen e rëndësishme që i pret përpara, në mbrëmje futbollistët “kuq e zi” nuk kanë zgjedhur të relaksohen totalisht, por të studiojnë kundërshtarët.

Në një foto, disa futbollist të përfaqsueses “kuq e zi” shfaqen, duke parë një ndeshje, por dallohet qartë se cilin takim ata kanë preferuar të ndjekin, Maqedoninë, e cila po fiton përballë Izraelit, apo përballjen e “titanëve” në “Santiago Bernabeu” mes Spanjës dhe Italisë.

Ndërkohë tekniku i kombëtares Panuçi e deklaroi hapur se pas ndeshjes do të ndiqte nga televizori përballjen mes Izraelit dhe Maqedonisë që janë dhe dy rivalët e Shqipërisë për vendin e tretë në grup. 

Më shumë
spot_img
spot_img