Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Pas fitores del pasuria e Albin Kurtit, ka vetëm 934 euro, bashkëshortja 200 mijë euro borxhe

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

32786d946ea15dba58e5b22d8846da72

Pas fitores së partisë Lëvizja Vetëvendosja, është zbardhur pasuria e kreut të saj Albin Kurtit.

Mediat kosovare shkruajnë se Kurti jeton në një banesë, e cila është në pronësi të bashkëshortes së tij me vlerë 400 mijë euro.

Ai nuk zotëron as makinë dhe as toka. Po ashtu, del se Albin Kurti ka vetëm 934 euro në bankë, ndërsa bashkëshortja e tij ka 242 mijë e 224 euro borxh.

abin_kurti.png

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img