Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
6.7kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Pas Fatos Dushës, arrestohet një tjetër person që ka lidhje me 50 sirianët që u kapën në Vlorë, zbulohet roli i tij (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

9519bd09258905b3b916d65a13d15211

Policia e Vlorës ka arrestuar një tjetër person që ka lidhje me rastin e 50 sirianëve që u gjetën nga autoritetet në Vlorë, gati për t’u trafikuar drejt Italisë.

Pas Fatos Dushës që i kishte strehuar në hotelin e tij, është vënë në pranga ditën e djeshme dhe Qazim Ismailaj, i cili po ashtu i kishte strehuar në banesë, në fshatin Trevllazër.

Emri i këtyre dy personave ka dalë pas deklaratave të sirianëve të cilët u morën në pyetje nga policia. Ata kanë identifikuar banesën e tij dhe policia e ka arrestuar, teksa pritet të dalin në dritë më shumë informacione për rolin e tij në këtë ngjarje.

Lexo edhe: Fëmijë, gra dhe burra, si u shpëtuan sirianët dje në Vlorë, u nisën nga trafikantët me gomone me det mbi 5 ballë (FOTO)

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img