Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Pas Eurovizionit, Jonida Maliqi darkë private me ambasadorin e Izraelit (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7d77945243ac2c360496250267a41933

Jonida Maliqi këtë vit përfaqësoi Shqipërinë në Eurovizion me këngën ‘Ktheju Tokës’.

Kënga u prit mjaft mirë dhe arriti të kalonte në finalen që u mbajt në Izrael. Mesa duket suksesi i Jonidës nuk është mbyllur me kaq.

Së fundmi, nëpërmjet disa fotove të publikuara në Instagram, ajo ka zbuluar se Ambasada e Izraelit e ka nderuar me një darkë private.

Jonida shfaqet përkrahë Ambasadorit të Izraelit teksa të dy janë shumë të qeshur.

‘E nderuar nga Ambasadori i Izraelit në një darkë private’, ka shkruar Jonida.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img