Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
28 %
3.6kmh
0 %
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
8 °
E diel, 23 Janar, 2022

Pas Eneda Tarifës dhe Jonida Maliqit, Anxhela Peristeri bën gafën e radhës në gjuhën angleze, shikoni si e shpjegon kuptimin e këngës ‘Karma’ (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri do të përfaqësojë Shqipërinë në “Eurovizion 2021”.

Ajo ka dhënë një intervistë për mediat e huaja, në gjuhën angleze. Kujtojmë se këngëtaret Eneida Tarifa dhe Jonida Maliqi nuk paraqitën aftësi shumë të mira në gjuhën angleze dhe intervistat e tyre u komentuan masivisht në rrjete sociale.

Por, si duket edhe Anxhela Peristeri ka të njëjtin nivel të gjuhës së huaj.

Gjatë një interviste për WiWibloggs, Anxhela deri sa po shpjegonte kuptimin e videoklipit dhe këngës së saj “Karma”, në një moment nuk ka gjetur fjalën e duhur në gjuhën angleze dhe shpjegimi që ka bërë duket mjaft interesant.

Më poshtë është edhe shpjegimi i Angela Peristerit në gjuhën angleze të këngës së saj. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img