Tirana
broken clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
5.1kmh
75 %
Hën
24 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
26 °
Pre
20 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

Pas Elbasanit, forcat speciale zbarkojnë gjatë natës në Vlorë, operacion i madh deri në mëngjes

spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas Elbasanit forca të shumta speciale kan zbarkuar natën vonë në Vlorë.

Forcat Speciale me në krye RENEA kanë ushtruar kontrolle të shumta në qytetin e Vlorës. Ende nuk ka detaje, por deri më tani dihet se një nga pikat e kontrollit ka qenë Lapardhaja.

Gjithashtu raportohet se është sekuestruar një sasi e konsiderueshme kanabisi, por ende nuk ka të dhëna për persona të arrestuar.

Operacioni ka vijuar edhe në orët e para të mëngjesit të sotëm dhe në përfundim të tij, pritet një bilanc dhe njoftim zyrtar nga Drejtoria e Përgjithshme e Policisë.

 

Më shumë

spot_img