Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
1kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
26 °
Mar
28 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

Pas dy vitesh pushim, zbulohet roli i Johnny Depp në filmin e ri

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Johnny Depp do të jetë aktor kryesor në një film të ri, gati dy vite pas pretendimeve të tij se ishte futur në një “listë të zezë” nga Hollivudi për shkak të akuzave për dhunë dhe ngacmim seksual.

Deep do të luajë në rolin e mbretit kontravers francez Luigji XIV, në një film ende të pa titulluar.

Xhirimet për filmin pritet të nisin gjatë këtij viti në Pallatin e Versajës në periferi të Parisit.

Filmi i fundit i Deep u realizua në 2020, një film për jetën e fotografit të famshëm W. Eugene Smith.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img