Tirana
light rain
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
31 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

Pas dy vitesh, Basha ndërron foton e profilit dhe vendos rekord personal me pëlqime

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kandidatët për deputetë por edhe dhe liderët e partive politike kësaj here kanë zgjedhur një fushatë më të gjerë në rrjetet sociale duke përdorur çdo mënyrë për të fituar vëmendjen dhe simpatinë e qytetarëve.

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha para disa ditësh ndryshoi fotografinë në profilin e tij në Facebook, një gjë që s’e kishte bërë për dy vite.

albsig

Fotoja e re e Bashës numëron rreth 32 mijë pëlqime dhe rreth 2.6 mijë komente.

Ndryshe nga kandidatët e tjerë të Partisë Demokarike të cilët si foto profil kanë vendosur imazhin e tyre me logon e zgjedhjeve, Basha ka preferuar të shkëputë foton e përdorur në kopertinën e librit të tij “Misioni im” i cili u prezantua pak ditë më parë dhe shkaktoi mjaft polemika dhe diskutime.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img