Tirana
clear sky
36.5 ° C
36.5 °
36.5 °
18 %
1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
39 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
38 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Pas Dua Lipës, Chiara Ferragni i bën “followback” një tjetër shqiptareje

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Chiara Ferragni është një ndër influencerët më të famshme në të gjithë botën. Profili i saj në “Instagram” ndiqet nga i madh dhe i vogël.

Pas Dua Lipës, me të cilën e dimë tashmë që kanë një marrëdhënie shumë të mirë, Chiara ka nisur të ndjekë edhe një tjetër personazh shqiptar.

Nga një kërkim i shpejtë në llogarinë e Chiarës zbuluam se ajo po ndjeg modelen e famshme shqiptare, Oriola Marashi.

Pas kësaj nisëm të vrasim mendjen se çfarë fshihet pas kësaj, mos ndoshta vajzat kanë planifikuar ndonjë bashkëpunim së bashku?

Epo, s’na mbetet gjë tjetër veçse të presim.

206456417 397233781736387 6535582753347936391 n

Më shumë

spot_img
spot_img