Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
2.1kmh
0 %
Sht
23 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Pas Dritan Lelit një tjetër kryebashkiak i PS-së jep dorëheqjen, do garojë për deputet

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

1141cfbd9a9689b88f284375e613445a

Ditën e sotme është afati i fundit për dorëzimin e listave të kandidatëve për deputetën në KQZ.

Një lëvizje e papritur njoftohet, ku kryetari  i Bashkisë së Dibrës, Dionis Imeraj do të duhet të lërë mandatin e kryebashkiakut dhe do të kandidojë për deputet.

Më herët të njëjtën lëvizje ka bërë edhe Kryetari i Bashkisë së Vlorës Dritan Leli, i cili la mandatin e kryebashkiakut dhe do kandidojë për deputet. Në vend të tij do të komandohet Afrim Qendro, i cili, prej kohësh është vendosur në Vlorë për fushatën elektorale.

Vijon…

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img