Tirana
few clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
1.5kmh
20 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
Die
31 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Pas Dritan Dajtit, sëmuret edhe Emiljano Shullazi, dërgohet me urgjencë te QSUT-ja

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b8efff435fed06592b779240874c6d02

Emiljano Shullazi, i dënuar për disa vepra penale dhe aktualisht i vendosur në regjim special burgimi në 41 BIS, dërgohet me urgjencë në QSUT.

Bëhet me dije se Shullazi ka shfaqur probleme shëndetësore dhe drejtoria e burgjeve ka vendosur që ai të dalë nga regjimim special 41 BIS. Nuk dihet se çfarë problemesh shëndetësore ka shfaqur i dënuari.

Ndërkohë, pak ditë më parë nga burgu është dërguar me urgjencë në QSUT një tjetër i burgosur, Dritan Dajti. Ky i fundit është i infektuar me Covid-19 dhe për shkak të gjendjes së rënduar është dërguar te Infektivi.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img