Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mar
14 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Pas drekës me ambasadorin Lu, Basha mbledh aleatët

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas drekës 40 minutëshe në ish-Bllok me ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald L, kreu i opozitës ka mbledhur aleatët.

Mësohet se në takim me Bashën janë kreu i PAA, Agron Duka, kreu i LZHK, Dashamir Shehi, kreu i PR, Fatmir Mediu dhe kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu.

Ende nuk dihet tema e dikutimit mes kreut të opozitës dhe aleatëve, por ky takim vjen në një kohë kur opozita ka hyrë në ditën e 20-të protestës dhe nuk heq dorë nga qeveria teknike

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img