Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
34 °
Hën
33 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Pas divorcit të bujshëm, tjetër “shuplakë” për Bill Gates, hetohet për marrëdhënie intime me një…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Themeluesi i Microsoft, Bill Gates dhe Melinda Gates i dhanë fund martesës së tyre pak ditë më parë, duke u divorcuar pas 27 vitesh bashkë. Mirëpo sikur të mos mjaftonte kjo, të tjera lajme kanë dalë në dritë lidhur me miliarderin e njohur.

Zëdhënësi i Bill Gates ka pranuar se ai kishte një lidhje intime gati 20 vjet më parë me një punonjëse të Microsoft, por tha se ajo përfundoi “miqësisht” dhe nuk ka të bëjë me vendimin e tij për t’u larguar nga bordi i kompanisë.

“Kishte një lidhje gati 20 vjet më parë e cila përfundoi miqësisht”, tha zëdhënësi i Gates, Bridgitt Arnold, në një deklaratë me email, duke mos dhënë më tepër detaje për këtë çështje.

Themeluesi i gjigandit të teknologjisë amerikane dha dorëheqjen si kryetar bordi në Mars 2020.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img