Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
0kmh
75 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
25 °
Die
23 °
E mërkurë, 29 Shtator, 2021
spot_img

Pas divorcit këtë herë flet Brad Pitt, por çfarë thotë ndryshe nga Angelina Jolie

spot_img

Lajme të ngjashëm

Brad Pitt dhe Angelina Jolie ishin një çift që të gjithë i admironin dhe dukeshni shumë të dashuruar pas njëri-tjetrit.

Mirëpo, dhe dashurisë së tyre i erdhi fundi. Pas disa muajsh nga ndarja ka folur Pitt, i cili pranoi se ka qenë përdorues alkooli dhe dha lajmin e mirë, që nuk e konsumon më.

“Ka shumë gjëra për t’u thënë fëmijëve në mënyrë që ata ta kuptojnë të ardhmen e tyre, të kuptojnë momentin që po jetojnë dhe pse ne jemi në këtë pikë që jemi. Por për të kuptuar të gjitha këto, fëmijët duhet të kenë shumë shpjegime të së shkuarës për të cilat ne nuk kemi folur deri tani. Ndaj do ta bëjmë dhe fokusi ynë kryesor është që secili prej nesh dhe fëmijët tanë të dalim sa më mirë dhe sa më të fortë nga kjo situatë, nuk pranojmë përfundim tjetër”,-është shprehur Pitt.

Më tej është shprehur se tashmë ka arritur të kuptojë veten dhe situata është më e normalizuar që pas ndarjes nga Jolie.

Më shumë

spot_img