Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Pas divorcit këtë herë flet Brad Pitt, por çfarë thotë ndryshe nga Angelina Jolie

Shkruar nga Newsbomb

Brad Pitt dhe Angelina Jolie ishin një çift që të gjithë i admironin dhe dukeshni shumë të dashuruar pas njëri-tjetrit.

Mirëpo, dhe dashurisë së tyre i erdhi fundi. Pas disa muajsh nga ndarja ka folur Pitt, i cili pranoi se ka qenë përdorues alkooli dhe dha lajmin e mirë, që nuk e konsumon më.

“Ka shumë gjëra për t’u thënë fëmijëve në mënyrë që ata ta kuptojnë të ardhmen e tyre, të kuptojnë momentin që po jetojnë dhe pse ne jemi në këtë pikë që jemi. Por për të kuptuar të gjitha këto, fëmijët duhet të kenë shumë shpjegime të së shkuarës për të cilat ne nuk kemi folur deri tani. Ndaj do ta bëjmë dhe fokusi ynë kryesor është që secili prej nesh dhe fëmijët tanë të dalim sa më mirë dhe sa më të fortë nga kjo situatë, nuk pranojmë përfundim tjetër”,-është shprehur Pitt.

Më tej është shprehur se tashmë ka arritur të kuptojë veten dhe situata është më e normalizuar që pas ndarjes nga Jolie.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese