Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
6.7kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Pas ditëve të nxehta që na tregonin ardhjen e pranverës, rikthehen reshjet e dëborës në disa qytete

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

cca361c8b07dd28395ac115abd2ee87d

Ditët e fundit temperaturat në të gjithë vendin janë ulur ndjeshëm, ndërsa në disa vende janë shënuar dhe reshje dëbore.

Në Kukës ditën e sotme janë rikthyer reshjet e borës. Reshjet janë të dendura, ndërsa trashësia e borës në qytetin e Kukësit arrin deri në 8 cm, ndërkohë që në zona të larta malore mbi 10 cm.

Gjithashtu reshje dëbore janë shënuar në qytetin e Bajram Currit.

Mësohet se në rrugë janë shkaktuar probleme për shkak të reshjeve të dëborës. Ndërkohë që në terren janë nxjerrë mjetet e bashkisë për pastrimin e tyre.

Screenshot_3.pngScreenshot_4.png

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img