Hapësire reklamuese

Politikë

Pas diskutimeve në zyra, Rama për kafe me socialistët në Shkodër

Shkruar nga Newsbomb
Pas diskutimeve në zyra, Rama për kafe me socialistët në

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ndodhet në Shkodër, ku po zhvillon takim me drejtuesit politik të Partisë Socialiste.

Pas diskutimeve, kreu i qeverisë së bashku me drejtuesit politik të këtij qarku, kryebashkiakun Benet Beci dhe ministren Elisa Spiropali janë ulur për të shijuar një kafe në “qytetin e biçikletave”.

Në pamjet e mëposhtme, Rama shihet në një tavolinë me socialistët duke biseduar, shijuar kafe, e ku nuk mungojnë dhe buzëqeshjet.

Kryesocialisti Rama është duke zhvilluar takime në qytete të ndryshme në kuadër të riorganizimit të PS dhe anëtarësimeve të reja.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese