Tirana
light rain
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
5.1kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

Pas disa orësh Einxhel del nga salla e operacionit, si paraqitet gjendja e saj

spot_img

Lajme të ngjashëm

Einxhel Shkira ka përfunduar me sukses operacionin në krah pas lëndimit që pësoi mbrëmë në “Big Brother VIP”.

Ajo sapo ka dalë nga salla e operacionit në spitalin Hygeia ku u dërgua ditën e sotme.  Moderatorja ndodhet nën vëzhgimin e mjekëve dhe gjendja e saj shëndetsore është e mirë.

Gjatë kohës që do të jetë në spital, ajo do të jetë nën vëzhgimin e kamerës dhe asistentëve të produksionit.

Kujtojmë se mbrëmjen e djeshme Einxhel gjatë një loje brenda në shtëpi dëmtoi krahun.

Më shumë
spot_img
spot_img