Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
48 %
2.6kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 30 Qershor, 2022
spot_img

Pas disa javësh në karantinë, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku për rafting në kanionet e Osumit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj dhe aktori i humorit Bes Kallaku janë një ndër çiftet më të dashura për publikun shqiptar.

albsig

spring

Çifti gjatë kohës së pandemisë kanë qëndruar në shtëpi dhe shpesh kanë ndarë me ndjekësit e tyre video nga përditshmëria e tyre, ku nuk kanë munguar edhe videot ‘funny’.

Këtë fundjavë çifti ka përjetuar një eksperiencë unike në kanionet e Osumit në Skrapar. Përmes postimeve në ‘Instagram’ aktori shkruan se është një eksperiencë e paharrueshme.

“Eksperiencë që duhet ta provoni, mrekulli të një natyre që na ka fal Zoti e që duhet ta ruajmë. Kanionet,” shkruan aktori.

Screenshot_9.jpgScreenshot_6.jpgScreenshot_8.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img