Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
27 °
E martë, 17 Maj, 2022
spot_img

Pas deklaratës së Nishanit reagon Rama: Ju meritoni gjithë keqardhjen time

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas deklaratës së presidentit Bujar Nishani i cili kërkoi dialog urgjent mes mazhorancës dhe opozitës dhe se askush nuk mund të fyejë institucionin e Presidencës, ka reaguar kryeministri Edi Rama.

“Ju meritoni gjithë keqardhjen time”, i është drejtuar Rama Nishanit duke u shprehur më tej se Presidenti nuk është treguar i paanshëm dhe se si kryeministër është i gatshëm për dialog.

“Z.President ju meritoni gjithë keqardhjen time për sa sapo thatë!Prapë provuat që nuk jeni dot i paanshëm!Unë jam gati për dialog. Pa kushte”, shprehet Rama, ndërkohë fati i zgjedhjeve nuk dihet pas deklaratave të liderave shqiptar.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img