Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

Pas deklaratës së Jul Dedës për ftohje të miqësisë, reagon Gent Zenelaj

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktori i humorit Julian Deda, ka qënë mbëmë i ftuar në emisionin “Xing”, drejtuar nga Ermal Mamaqi. Juliani dje ka pohuar se marrëdhënia e tij shoqërore me Gentjan Zenelaj është ftohur, ata nuk takohen më si përpara.

Juli u pyet se cili ishte shkaku i prishjes së kësaj shoqërie, i cili u shpreh se “as vete nuk e di ende”.

Pas kësaj deklarate të Julianit, Genti zgjodhi një mënyrë për t’iu kundërpërgjigjur, shkruan “Who”.

Ky i fundit ka postuar në “Instagram”, deklaratën e Julit pa asnjë nënshkrim dhe më vonë ka publikuar një video ku shfaqet Ermali, Juli dhe Genti, kur ishin pjesë e Apartamentit 2XL. Ai ka zgjedhur të mos komentojë por postimet e tij tregojnë një shenjë pozitive rreth kësaj shoqërie.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img