Tirana
overcast clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
61 %
3.6kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
7 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

Pas daljes nga burgu Fjolla Morina do i futet politikës? Këngëtarja i habit të gjithë me deklaratën e saj

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja Fjolla Morina ditën e djeshme votoi në Fakuletin e Filologjisë në Prishtinë për kryetarin e ardhshëm të komunës.

Pak ditë pasi ajo ka dalë nga burgu Fjolla nuk nguroi që të shkonte të shprehte vullnetin e saj të mirë me votë.

Pas votimit në një prononcim për mediat këngëtarja u shpreh se ka kryer obligimin e saj si qytetare. E pyetur nëse nëse ka menduar ndonjëherë të bëhet pjesë e politikës, Fjolla i habiti të gjithë me përgjigjen që dha.

“Ka raste që e kam menduar, por më mirë jo. Ndoshta mundet me ndodhë ndonjëherë më vonë, pse jo”,- tha ajo.

Pas daljes nga paraburgimi, këngëtarja po e shijon në maksimum lirinë, edhe pse lart e poshtë po thuhet se ajo dhe bashkëshorti i saj, Fisnik Syla janë ndarë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img