Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Pas daljes nga Big Brother, Luiz Ejlli shfaqet në krah të Benet Becit (FOTO)

Shkruar nga Newsbomb

Pas daljes nga “Big Brother Vip”, fituesi i këtij edicioni, Luiz Ejlli ka  takuar kandidatin e PS për Bashkinë e Shkodrës, Benet Beci, të cilin e përmendi gjatë një bisede me banorët e tjerë brenda shtëpisë.

Ai iu rrëfeu banorëve se Beci e kishte ndihmuar në një moment të vështirë të jetës së tij, vetëm  se është shkodran.

Ndërkohë kandidati për kryenbashkiak e konsideroi këngëtarin djalë të mirë dhe që e ka justifikuar punën që ka bërë në kohën kur Beci drejtonte KESH.

Theksojmë se kjo foto e tyre vjen tre ditë para zgjedhjeve vendore dhe mesa duket Luizi ka zgjedhur të dalë hapur në mbështetje të Benet Becit, për të cilin edhe më parë brenda shtëpisë së BBV-së ka shprehur mirënjohjen ndaj tij.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese