Tirana
clear sky
16 ° C
16 °
16 °
72 %
2.1kmh
0 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
19 °
Enj
20 °
E diel, 9 Maj, 2021
spot_img

Pas Botës, një tjetër bebe në famijen e Elitës!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Vetëm pak javë më parë Elita Rudi dhe Gjiko u bënë prindër për herë të dytë.

Elita solli në jetë vajzën e saj Botën dhe që prej atij momente nuk kanë ndalur imazhet me të voglën.

Mirëpo, në familjen e Elitës ditën e sotme është shtuar dhe një tjetër pjesëtar, motra e saj ka sjellë në jetë një djalë. Këtë lajm të bukur e ka dhënë vetë Elita përmes disa fotove mjaft të ëmbla ku shfaqet me mbesën dhe me nipin në krahë.

“Mirëseerdhe bebi Kaan”, shkruan Elita krah fotos.

180228899 151877660274146 4478844293121914781 n

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img