Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Pas Bleros, Linda Halimi drejton “gishtin” ndaj një tjetër këngëtari: Më ka ngacmuar

Shkruar nga Newsbomb
Pas Bleros, Linda Halimi drejton “gishtin” ndaj një tjetër

Këngëtarja Linda Halimi, banore e Big Brother Vip Kosova vijon me deklaratat e forta brenda shtëisë së madhe.

Më herët ajo është shprehur se Blero e ka ngacmuar dhe sa e ka ftuar në hotel, pasi kishin mbaruar xhirimit që kishin për një këngë, ndërsa tashmë ka drejtuar “gishtin” ndaj një tjetër këngëtari.

Halimi është shprehur se Ledri Vula e ka “ngacmuar” pasi i ka shkruar në SnapChat, teksa thotë se ai i kishte kërkuar një bashkëpunim.

“Më ka shkruar Ledri në Snapchat. Për bashkëpunim. Pse duhet të flasim në Snapchat për bashkëpunim? Ky është ngacmim”, tha ajo.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese