Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
6.2kmh
0 %
Mar
19 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Pas Bebe Rexhës, Monika Kryemadhi takohet me reperin e njohur amerikan, Quavo (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, ka lënë Shqipërinë dhe ka udhëtuar drejt SHBA-së disa javë pas zgjedhjeve të 25 prillit.

Atje ajo është pritur nga këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha. Por duket se Bebe Rexha ka vendosur që Kryemadhin ta takojë edhe me personazhe të tjerë të njohur.

Së fundmi kryemadhi ka postuar një foto në “Instastoy”, ku shihet në shoqërinë e Bebe Rexhës dhe reperit të njohur amerikan Quavo Huncho në Los Angelos.

Screenshot 18 11

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img