Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Pas Bebe Rexhës, Harry Styles goditet në sy me një objekt gjatë koncertit (Video)

Shkruar nga Newsbomb
Pas Bebe Rexhës, Harry Styles goditet në sy me një objekt
Këngëtari me famë botërore Harry Styles është goditur me një objekt gjatë një koncert që ai dha në Vjenë mbrëmjen e djeshme. Këngëtari 29-vjeçar është goditut me një objekt të panjohur në sy. Siç shihet në videot e publikuara në rrjetet sociale, Styles ka marrë objektin në sy teksa po ecte në skenë, duke e bërë atë të përkulet nga dhimbja. Kujtojmë që të njëjtën incident e pati dhe këngëtarja Bebe Rexha, e cila ishte në skenë ku një djalë e goditi me telefon që e kapi në sy. Këngëtarja më pas u shfaq në rrjetet sociale me syrin e nxirë. Duhet se fansat apo të pranishmirt e kanë kthyer tashmë në një “trend” që të godasin me sende këngëtarët kur janë në skenë.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese