Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
16 °
E hënë, 20 Shtator, 2021
spot_img

Pas bashkëpunimit me Bujar Qamilin, Luana rikthehet sërish me një surprizë (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

fb3f423b93314131a7bfddb6e0025714

Moderatorja Luana Vjollca duket i ka hyrë tregut të muzikës me dëshirën më të madhe të mundshme.

Ajo gjatë këtij viti ka publikuar disa  këngë të ndryshme, mes tyre dhe bashkëpunimin me këngëtarin shkodran Bujar Qamili.

Por mesa duket, edhe fundin e vitit bukuroshja seksi ka vendosur ta mbyll me një këngë.

Këtë e ka bërë vetë të ditur me anë të një video të publikuar në rrjeti social ‘Facebook’.

Luana paralajmëron se nesër do të lançohet ‘Gyle, Gyle’.

Fansat e saj duken mjaft entuziastë nga komentet e shumta të tyre.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img