Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
17 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Pas Bashës me aleatët, Meta fton në takim urgjent edhe Këshillin e Ambasadorëve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas ftesës për takim me Bashën dhe kryetarët e partive të opozitës, presidenti i Republikës, Ilir Meta, pritet të ftojë në një takim Këshillin e Ambasadorëve Shqiptar.

Mësohet se ky takim do të zhvillohet javën e ardhshme dhe pritet që Meta t’i informojë për situatën e rëndë të funksionimit të shtetit ligjor, që rrezikon izolimin e vendit.

Kujtojmë që  mëngjesin e sotëm, Meta u takua kokë më kokë me deputeten e opozitës parlamentare Rudina Hajdari, të cilët diskutuan për daljen e vendit nga ngërçi politik.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img