Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
35 %
1.5kmh
0 %
Mër
37 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
35 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Pas Bashës dhe Ramës, delegacioni i ODIHR takon Monika Kryemadhi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Delegacioni i vëzhguesve të OSBE-ODIHR ditën e sotme është duke zhvilluar një takim me kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi.

Bëhet me dije se në fokus të bisedës do jenë zgjedhjet që u mbajtën më 25 prill. Dy ditë më parë delegacioni i vëzhguesve të OSBE-ODIHR u takua me kreun e PD-së, Lulzim Basha, ndërsa ditën e djeshme shefja e misionit të OSBE-ODIHR, Ursula Gacek, u takua edhe me Kryeministrin Edi Rama.

Kujtojmë që OSBE-ODIHR pritet që të nxjerrë raportin përfundimtar mbi parregullsitë dhe rekomandimet e tyre mbi procesin zgjedhor.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img