Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
4.1kmh
75 %
Pre
26 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
28 °
Mar
24 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

Pas ‘ballkonit të rrezikshëm’ të ish miss-it, Kujtim Gjuzi ‘hedh grepat’ te Alesia Bami (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Pasi bëri bujë me deklaratën ndaj ish miss-it Silvana Bushati, të cilës i përmendi ‘ballkonin’ live dhe më pas e bëri pjesë të partisë së tij, Kujtim Gjuzi ka bërë një tjetër lëvizje.

I ftuar së fundmi në emisionin “Procesi Sportiv”, deputeti ka hedhur sërish “grepat” për të afruar modele në Partinë Konvervatore.

Këtë herë është Alesia Bami ajo që ka rënë në sy të Gjuzit. Kjo e fundit ka zbuluar se gjatë publicitetit Gjuzi i kishte propozuar që të bashkohej me partinë që ai drejtonte.

Edi Manushi: Është e vëretë që të ka ftuar Gjuzi tek partia Konservatore?

Alesia Bami: Po mo

Kujtim Gjuzi: E gjithë qeveria do të jetë poshtë 33 vjeç. Në 2021 do ta lejë Partia Socialiste s’ka ku shkon.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img