Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
76 %
1kmh
75 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
9 °
Sht
9 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Pas Ardi Veliut, preket nga COVID-19 nëndrejtori i Policisë së Tiranës

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

70426b41f5872ed0b1d35853584f0fdd

Është prekur nga koronavirusi Zv. drejtori i Rendit të DPV në Tiranë, Dhimitraq Ziu.

Bëhet me dije se Ziu është në gjendje të stabilizuar dhe po merr mjekim në banesën e tij, ku edhe është karantinuar.

Pak ditë më parë u infektua me COVID-19 dhe kreu i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu.

Kujtojmë në vendin tonë ditët e fundit është shënuar një numër i lartë i të infektuarve nga koronavirus duke shënuar kështu edhe rekorde të rasteve ditore.

Deri më tani në vendin tonë 685 persona kanë humbur jetën nga koronavirusi, ndërsa numri i përgjithshëm i të infektuarve ka shkuar në 32.196.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img