Tirana
broken clouds
17 ° C
17 °
17 °
94 %
0.5kmh
75 %
Mar
22 °
Mër
22 °
Enj
18 °
Pre
20 °
Sht
22 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

Pas akuzave të ashpëra kundrejt familjes Mbretërore, Meghan Markle nuk u shkon as për hidhërim

spot_img

Lajme të ngjashëm

Meghan Markle, e cila është shtatzënë me fëmijën e saj të dytë është këshilluar nga mjeku i saj që të mos bëjë udhëtime. Prandaj, dhe Harry në ceremoninë e varrimit të gjyshit së tij do të jetë vetëm pa bashkëshorten.

Ky lajm është konfirmuar nga vetë Pallati Buckingham duke thënë se: Duka i Sussex po planifikon të marrë pjesë. Dukesha e Sussex është këshilluar nga mjeku i saj që të mos udhëtojë. Kështu që duka do të marrë pjesë.

Kjo është hera e parë që Harry do të takojë Familjen Mbretërore që prej intervistës së tij dhe Meghan e cila shkaktoi shumë bujë për shkak të deklaratave që ata bënë.

Me listën e të pranishmëve të kufizuar në 30 persona nën udhëzimet e qeverisë së Britanisë për shkak situatës së krijuaj nga panemia pritët që të pranishëm të jenë familja e ngushtë e Philipit, duke përfshirë fëmijët dhe nipërit e mbesat e tij.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img