Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
1kmh
0 %
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
21 °
E mërkurë, 18 Maj, 2022
spot_img

Pas Adelinës as bashkëshorti nuk i shpëton operacioneve plastike, bën ndryshimin drastik

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Adelina Tahiri ka festuar ditëlindjen e saj të 30-të.  E përkëdhelur nga bashkëshorti I saj, Serjoza Markov, Adelina ka pritur këtë ditë e rrethuar mes luksit dhe dhuratave të shtrenjta.

Në llogarinë e saj nuk kanë munguar as pamjet nga festa, mirëpo ajo çfarë na tërhoqi ne vëmendje nuk kanë qenë dhuratat dhe festa por ndryshimi drastik i bashkëshortit të saj.

Mesa duket si Adelina as ai nuk i ka shpëtuar “sëmundjes” së operacioneve plastike. Në foton e publikuar nga vetë këngëtarja Markov shihet se ka mbjellë flokët dhe në fytyrë mesa kuptojmë ne ka bërë dhe një ndërhyrje të vogël të cilat e bëjnë të duket shumë vite më i ri.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img