Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
30 %
1kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Pas 9 vitesh në Shqipëri, Andresa jep lajmin e madh: Në fund të vitit…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

19971e2ff9097ac7e72df75f11d27d3d

Brazilania Andresa Ambrosio është një nga prezatueset më të pëlqyera për publikun shqiptar, për shkak të humorit që e karakterizon.

Andresa u bë e njohur pasi u shfaq tek ‘E diela shqiptare’ në krah të Arditit ne pjesën e Telebingos.

E ftuar në ‘Thumb’, Andresa ka dhënë një lajm shumë surprizues për të gjithë.

Shumë shpejt bukuroshja, pas 9 vitesh qendrim do të bëhet një shtetase shqiptare me të gjitha të drejtat dhe detyrimet.

‘Edhe pak kam një surprizë. Në fund të vitit… Një surprizë për shqiptarët. Në fund të vitit, nëse Zoti do, unë marr nënshtetësinë shqiptare’, tha moderatorja.

Screenshot_4.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img